C2225C103K1GACTU
KEMETKEMET
C2225C103K1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C103K1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 100V NP0 2225
Duomenų lapai: C2225C103K1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C103K1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C103K1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 100V NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79247 pcs Duomenų lapas C2225C103K1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C103K1GAC
C2225C103K1GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Talpa 10000pF