C2220X474J5GACTU
KEMETKEMET
C2220X474J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220X474J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.C2220X474J5GACTU.pdf2.C2220X474J5GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C2220X474J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220X474J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34012 pcs Duomenų lapas 1.C2220X474J5GACTU.pdf2.C2220X474J5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.073" (1.85mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-7460-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 0.47µF