C2220X226K3RACTU
KEMETKEMET
C2220X226K3RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220X226K3RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Duomenų lapai: C2220X226K3RACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220X226K3RACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220X226K3RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 22UF 25V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43050 pcs Duomenų lapas C2220X226K3RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-5533-2
C2220X226K3RAC
C2220X226K3RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 22µF