C2220C564K1RACTU
KEMETKEMET
C2220C564K1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C564K1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.56UF 100V X7R 2220
Duomenų lapai: C2220C564K1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220C564K1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C564K1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.56UF 100V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78456 pcs Duomenų lapas C2220C564K1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai C2220C564K1RAC
C2220C564K1RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.56µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 0.56µF