C2220C336M4R2CTU
KEMETKEMET
C2220C336M4R2CTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C336M4R2CTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 33UF 16V X7R SMD
Duomenų lapai: C2220C336M4R2CTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
C2220C336M4R2CTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C336M4R2CTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 33UF 16V X7R SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45286 pcs Duomenų lapas C2220C336M4R2CTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 33µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)