C2220C274J1GACTU
KEMETKEMET
C2220C274J1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C274J1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.27UF 100V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: C2220C274J1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220C274J1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C274J1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.27UF 100V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40838 pcs Duomenų lapas C2220C274J1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-5397-2
C2220C274J1GAC
C2220C274J1GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.27µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 0.27µF