C2220C224J5GACTU
KEMETKEMET
C2220C224J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C224J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: C2220C224J5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220C224J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C224J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58186 pcs Duomenų lapas C2220C224J5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-5382-2
C2220C224J5GAC
C2220C224J5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 0.22µF