C2220C153KHRACTU
KEMETKEMET
C2220C153KHRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C153KHRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2220
Duomenų lapai: C2220C153KHRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C2220C153KHRACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C153KHRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58451 pcs Duomenų lapas C2220C153KHRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-10491-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 0.015µF