C2220C106M5R2CTU
KEMETKEMET
C2220C106M5R2CTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C106M5R2CTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Duomenų lapai: C2220C106M5R2CTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
C2220C106M5R2CTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C106M5R2CTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 50V X7R SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38907 pcs Duomenų lapas C2220C106M5R2CTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 10µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Serija KPS RoHS statusas Digi-Reel®
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Stacked SMD, 2 J-Lead Kiti vardai 399-5824-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas C2220C106M5R2CTU Švino stilius 0.217" (5.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Stacked)
Gedimo greitis J-Lead Išplėstas aprašymas 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 10UF 50V X7R SMD