C2220C104KCRACTU
KEMETKEMET
C2220C104KCRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C104KCRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 500V X7R 2220
Duomenų lapai: C2220C104KCRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C2220C104KCRACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C104KCRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 500V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62269 pcs Duomenų lapas C2220C104KCRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-7128-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 0.1µF