C2220C103KHRACTU
KEMETKEMET
C2220C103KHRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C103KHRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220
Duomenų lapai: C2220C103KHRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C2220C103KHRACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C103KHRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67842 pcs Duomenų lapas C2220C103KHRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-10489-2
C2220C103KHRAC
C2220C103KHRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 10000pF