C2220C102JBGACTU
KEMETKEMET
C2220C102JBGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C102JBGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: C2220C102JBGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C2220C102JBGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C102JBGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31039 pcs Duomenų lapas C2220C102JBGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-5560-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 1000pF