C192C102G2G5CA
KEMETKEMET
C192C102G2G5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C192C102G2G5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C192C102G2G5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C192C102G2G5CA specifikacijos
Dalies numeris C192C102G2G5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5702 pcs Duomenų lapas C192C102G2G5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai Q1374845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Talpa 1000pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C1925
C1925
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CONN TERM STUD THREADED
Sandelyje: 2892 pcs
parsisiųsti:
RFQ
C1925B
C1925B
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
Sandelyje: 2248 pcs
parsisiųsti:
RFQ
C1933R
C1933R
parsisiųsti: C1938-1.pdf
parsisiųsti: C1938.pdf
C192K104K1R5CA
C192K104K1R5CA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
parsisiųsti: C192K104K1R5CA.pdf
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: STUD TYPE JUNC BLOCK (ATO)
Sandelyje: 957 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus