C1825X105KARACTU
KEMETKEMET
C1825X105KARACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825X105KARACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 250V X7R 1825
Duomenų lapai: 1.C1825X105KARACTU.pdf2.C1825X105KARACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825X105KARACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825X105KARACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 250V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94862 pcs Duomenų lapas 1.C1825X105KARACTU.pdf2.C1825X105KARACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-5854-2
C1825X105KARAC
C1825X105KARAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 1µF