C1825C822MGRACTU
KEMETKEMET
C1825C822MGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C822MGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 2KV X7R 1825
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C1825C822MGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C822MGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8200PF 2KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66474 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai C1825C822MGRAC
C1825C822MGRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Talpa 8200pF Programos General Purpose