C1825C751GZGACTU
KEMETKEMET
C1825C751GZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C751GZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 750PF 2.5KV NP0 1825
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C1825C751GZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C751GZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 750PF 2.5KV NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56375 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai C1825C751GZGAC
C1825C751GZGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Talpa 750pF Programos General Purpose