C1825C561JZGACTU
KEMETKEMET
C1825C561JZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C561JZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 2.5KV C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: C1825C561JZGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1825C561JZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C561JZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 560PF 2.5KV C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63614 pcs Duomenų lapas C1825C561JZGACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV)
Tolerancija 560pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija C RoHS statusas Digi-Reel®
Srauto srovė - žemas dažnis SMPS Filtering Reitingai -
Polarizacija 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-4848-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1825C561JZGACTU Švino stilius 0.061" (1.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 560pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 560PF 2.5KV C0G/NP0 1825