C1825C223KDRACTU
KEMETKEMET
C1825C223KDRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C223KDRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1825
Duomenų lapai: C1825C223KDRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825C223KDRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C223KDRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85875 pcs Duomenų lapas C1825C223KDRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-7303-2
C1825C223KDRAC
C1825C223KDRAC7800
C1825C223KDRACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 0.022µF