C1825C223J1GACTU
KEMETKEMET
C1825C223J1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C223J1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 100V NP0 1825
Duomenų lapai: C1825C223J1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825C223J1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C223J1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 100V NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83853 pcs Duomenų lapas C1825C223J1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai C1825C223J1GAC
C1825C223J1GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Talpa 0.022µF