C1825C152JGGACTU
KEMETKEMET
C1825C152JGGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C152JGGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: C1825C152JGGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1825C152JGGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C152JGGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77320 pcs Duomenų lapas C1825C152JGGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-11210-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Talpa 1500pF