C1812X224J5GACTU
KEMETKEMET
C1812X224J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812X224J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812X224J5GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1812X224J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812X224J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72575 pcs Duomenų lapas C1812X224J5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.22µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FT-CAP RoHS statusas Digi-Reel®
Srauto srovė - žemas dažnis Boardflex Sensitive Reitingai -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7459-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1812X224J5GACTU Švino stilius 0.071" (1.80mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.22µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812