C1812X162J5HAC7800
KEMETKEMET
C1812X162J5HAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812X162J5HAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1812 1.6NF 50V ULTRA STA
Duomenų lapai: C1812X162J5HAC7800.pdf
  • Pranešimas
C1812X162J5HAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1812X162J5HAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1812 1.6NF 50V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 289890 pcs Duomenų lapas C1812X162J5HAC7800.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812X162J5HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric) Talpa 1600pF