C1812H153JCGACTU
KEMETKEMET
C1812H153JCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812H153JCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 500V NP0 1812
Duomenų lapai: 1.C1812H153JCGACTU.pdf2.C1812H153JCGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C1812H153JCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812H153JCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 500V NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20826 pcs Duomenų lapas 1.C1812H153JCGACTU.pdf2.C1812H153JCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija HV-HT
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-11276-2
C1812H153JCGAC
C1812H153JCGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 0.015µF