C1812C822K5GACTU
KEMETKEMET
C1812C822K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C822K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 50V NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C822K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C822K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C822K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8200PF 50V NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150434 pcs Duomenų lapas C1812C822K5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 8200pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C822K5GAC
C1812C822K5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1812C822K5GACTU Švino stilius 0.043" (1.10mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 8200PF 50V NP0 1812