C1812C684Z5UACTU
KEMETKEMET
C1812C684Z5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C684Z5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V Z5U 1812
Duomenų lapai: C1812C684Z5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C684Z5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C684Z5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Z5U 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 266120 pcs Duomenų lapas C1812C684Z5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C684Z5UAC
C1812C684Z5UAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.68µF Programos General Purpose