C1812C682KGRACTU
KEMETKEMET
C1812C682KGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C682KGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 2KV X7R 1812
Duomenų lapai: C1812C682KGRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C1812C682KGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C682KGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6800PF 2KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126953 pcs Duomenų lapas C1812C682KGRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-10479-2
C1812C682KGRAC
C1812C682KGRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 6800pF