C1812C561KHRACTU
KEMETKEMET
C1812C561KHRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C561KHRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 3KV X7R 1812
Duomenų lapai: C1812C561KHRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C561KHRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C561KHRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 560PF 3KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100750 pcs Duomenų lapas C1812C561KHRACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV)
Tolerancija 560pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis SMPS Filtering Reitingai -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C561KHRAC
C1812C561KHRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C1812C561KHRACTU Švino stilius 0.071" (1.80mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 560pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 560PF 3KV X7R 1812