C1812C560JCGACTU
KEMETKEMET
C1812C560JCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C560JCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C560JCGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1812C560JCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C560JCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70948 pcs Duomenų lapas C1812C560JCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7290-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 56pF