C1812C470KDGACTU
KEMETKEMET
C1812C470KDGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C470KDGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C470KDGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1812C470KDGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C470KDGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63643 pcs Duomenų lapas C1812C470KDGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7288-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 47pF