C1812C300JCGACTU
KEMETKEMET
C1812C300JCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C300JCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 30PF 500V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C300JCGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C300JCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C300JCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 30PF 500V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94189 pcs Duomenų lapas C1812C300JCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7463-2
C1812C300JCGAC
C1812C300JCGAC7800
C1812C300JCGACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 30pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 30pF