C1812C272G2GACTU
KEMETKEMET
C1812C272G2GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C272G2GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 200V NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C272G2GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C272G2GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C272G2GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2700PF 200V NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61677 pcs Duomenų lapas C1812C272G2GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C272G2GAC
C1812C272G2GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2700pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 2700pF Programos General Purpose