C1812C270KHGACTU
KEMETKEMET
C1812C270KHGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C270KHGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 3KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C270KHGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1812C270KHGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C270KHGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 27PF 3KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78195 pcs Duomenų lapas C1812C270KHGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-7282-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 27pF