C1812C180JDGACTU
KEMETKEMET
C1812C180JDGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C180JDGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 1KV NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C180JDGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C180JDGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C180JDGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 18PF 1KV NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104346 pcs Duomenų lapas C1812C180JDGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C180JDGAC
C1812C180JDGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 18pF Programos General Purpose