C1812C154J1GACTU
KEMETKEMET
C1812C154J1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C154J1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 100V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C154J1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C154J1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C154J1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 100V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93089 pcs Duomenų lapas C1812C154J1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-5373-2
C1812C154J1GAC
C1812C154J1GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 0.15µF