C1812C124F8JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C124F8JACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C124F8JACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812
Duomenų lapai: C1812C124F8JACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1812C124F8JACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1812C124F8JACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24997 pcs Duomenų lapas C1812C124F8JACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.12µF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) Talpa 0.12µF