C1812C105K1RACTU
KEMETKEMET
C1812C105K1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C105K1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 100V X7R 1812
Duomenų lapai: C1812C105K1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C105K1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C105K1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 100V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59963 pcs Duomenų lapas C1812C105K1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-8248-2
C1812C105K1RAC
C1812C105K1RAC7800
C1812C105K1RACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 1µF