C1812C102FBGACTU
KEMETKEMET
C1812C102FBGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C102FBGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: C1812C102FBGACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C102FBGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C102FBGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63170 pcs Duomenų lapas C1812C102FBGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 399-5554-2
C1812C102FBGAC
C1812C102FBGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 1000pF