C1812C101JZRACTU
KEMETKEMET
C1812C101JZRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1812C101JZRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 2.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: C1812C101JZRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1812C101JZRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1812C101JZRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 100PF 2.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81530 pcs Duomenų lapas C1812C101JZRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai C1812C101JZRAC
C1812C101JZRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 100pF