C1808C820MHRACTU
KEMETKEMET
C1808C820MHRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808C820MHRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 3KV X7R 1808
Duomenų lapai: C1808C820MHRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1808C820MHRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808C820MHRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 82PF 3KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97079 pcs Duomenų lapas C1808C820MHRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai C1808C820MHRAC
C1808C820MHRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 82pF