C1210X331M1HACAUTO
KEMETKEMET
C1210X331M1HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210X331M1HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1210 330PF 100V ULTRA ST
Duomenų lapai: C1210X331M1HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1210X331M1HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1210X331M1HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1210 330PF 100V ULTRA ST "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 809074 pcs Duomenų lapas C1210X331M1HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija FT-CAP
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
Talpa 330pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive