C1210X105K5RACTU
KEMETKEMET
C1210X105K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210X105K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210X105K5RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210X105K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210X105K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139049 pcs Duomenų lapas C1210X105K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-5312-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 1µF