C1210V823KBRACTU
KEMETKEMET
C1210V823KBRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210V823KBRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 630V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210V823KBRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210V823KBRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210V823KBRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 630V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 433550 pcs Duomenų lapas C1210V823KBRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.091" (2.30mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ArcShield™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-6480-2
C1210V823KBRAC
C1210V823KBRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.082µF