C1210C822JCGACTU
KEMETKEMET
C1210C822JCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C822JCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C822JCGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C822JCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C822JCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99546 pcs Duomenų lapas C1210C822JCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-11203-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 8200pF