C1210C751F5HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C751F5HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C751F5HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1210 750PF 50V ULTRA STA
Duomenų lapai: C1210C751F5HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1210C751F5HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1210C751F5HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1210 750PF 50V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 425585 pcs Duomenų lapas C1210C751F5HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750pF ±1% 50V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Talpa 750pF