C1210C685M4VACTU
KEMETKEMET
C1210C685M4VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C685M4VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6.8UF 16V Y5V 1210
Duomenų lapai: C1210C685M4VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C685M4VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C685M4VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6.8UF 16V Y5V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169874 pcs Duomenų lapas C1210C685M4VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.081" (2.05mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C685M4VAC
C1210C685M4VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.8µF ±20% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
Talpa 6.8µF Programos General Purpose