C1210C681M2GACTU
KEMETKEMET
C1210C681M2GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C681M2GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 200V NP0 1210
Duomenų lapai: C1210C681M2GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C681M2GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C681M2GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 680PF 200V NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254446 pcs Duomenų lapas C1210C681M2GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C681M2GAC
C1210C681M2GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Talpa 680pF Programos General Purpose