C1210C393J1RACTU
KEMETKEMET
C1210C393J1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C393J1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.039UF 100V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210C393J1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C393J1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C393J1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.039UF 100V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295140 pcs Duomenų lapas C1210C393J1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C393J1RAC
C1210C393J1RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.039µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.039µF Programos General Purpose