C1210C335K8PACTU
KEMETKEMET
C1210C335K8PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C335K8PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3.3UF 10V X5R 1210
Duomenų lapai: C1210C335K8PACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210C335K8PACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C335K8PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3.3UF 10V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 211750 pcs Duomenų lapas C1210C335K8PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C335K8PAC
C1210C335K8PAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Talpa 3.3µF