C1210C331JGGACAUTO
KEMETKEMET
C1210C331JGGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C331JGGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1210 330PF 2000V C0G 5%
Duomenų lapai: 1.C1210C331JGGACAUTO.pdf2.C1210C331JGGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1210C331JGGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1210C331JGGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1210 330PF 2000V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74763 pcs Duomenų lapas 1.C1210C331JGGACAUTO.pdf2.C1210C331JGGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.091" (2.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-16750-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 330pF