C1210C273M2RALTU
KEMETKEMET
C1210C273M2RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210C273M2RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.027UF 200V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210C273M2RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C1210C273M2RALTU specifikacijos
Dalies numeris C1210C273M2RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.027UF 200V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 300957 pcs Duomenų lapas C1210C273M2RALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai C1210C273M2RAL
C1210C273M2RAL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.027µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.027µF